Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


Známe vítěze Grantového programu pro členy AMSP ČR 2013

Asociace vyhlásila na slavnostním galavečeru „Dne podnikatelů České republiky“ konaném 19.11.2013 v pražském hotelu Ambassador vítěze Grantového programu pro členy AMSP ČR 2013. Rozdělovaná finanční odměna: 200.000 Kč.

1. místo obsadil podnikatel Ing. Dušan Tripal - TRIPET se svým projektem Zpracování odpadového papíru v rolích. Finanční odměna: 100.000 Kč

O PROJEKTU:

Zpracování odpadového papíru v rolích

Projekt reaguje na průzkum trhu a poptávku výrobních kartonážních firem týkající se zpracování papíru, který zbývá z rolí papíru z výroby papírových pytlů, sáčků, tašek apod. Podstatou zpracování je formátování odpadového papíru na pravoúhlé proklady – mechanické zpracování formou řezání na paletový rozměr 800x1200 mm. Finanční částka bude použita na spolufinancování nákupu stroje na řezání rolí papíru (výrobní činnost).

 

 2. místo získala společnost Centrum andragogiky s.r.o., jednatelka a majitelka PhDr. Marie Jírů s projektem Klub zlepšování. Finanční odměna: 60.000 Kč

O PROJEKTU:

Klub zlepšování

Společnost je dlouhodobě stabilní firmou v oblasti vzdělávání s řadou ocenění. Podstatou projektu je informovat manažery a top manažery z malých a středních firem (tzn. výrobních, personálních, finančních a obchodních ředitelů) o nástrojích a metodách umožňujících nejen čelit úspěšně dopadům krize či recese, ale i rozvíjet své zaměstnance ku prospěchu zaměstnavatele i jich samotných. Proces probíhá formou setkání manažerů – přidaná hodnota: získané informace, konzultace svých postřehů a zkušeností, společné vylepšování předmětných nástrojů a metod (zpětná vazba a vyhodnocení).

 

 3. místo získala společnost GALAVITO s.r.o., jednatelka RNDr. Milena Hnátková, CSc. s projektem GALAVITO THERMOTABLE. Finanční odměna: 40.000 Kč

O PROJEKTU:

GALAVITO THERMOTABLE

Start-up projekt, který se věnuje především vývoji, ale také výrobě a prodeji unikátního infrazářiče GALAVITO THERMOTABLE. Jedinečnost tohoto elektrického topného systému spočívá v umístění elektrického topení ve stolové podnoži. Díky tomuto technickému řešení příjemně a efektivně zahřívá osoby sedící u stolu na předzahrádkách restaurací, barů a kaváren. Díky inovativnímu technickému zpracování nahrazuje neefektivní plynové zářiče, které zabírají místo a vylučují škodlivé zplodiny. Firma spolupracuje na vývoji nového produktu s Inovacentrem ČVUT.

 

Zvláštní cena Amper Market, a.s. za nejinovativnější produkt

Oceněný: GALAVITO s.r.o., jednatelka RNDr. Milena Hnátková, CSc. s projektem GALAVITO THERMOTABLE. Finanční odměna: 20.000 Kč.

***

Vyhlašovatelem Grantového programu pro členy AMSP ČR byla přímo Asociace, titulárním partnerem je Komerční banka, a.s., partnerem společnost Amper Market, a.s.

Rozdělovaná částka: 220.000 Kč

Soutěžit mohli: malé a střední podniky a živnostníci s oprávněním podnikat v ČR, musel být zaregistrován jako poplatník daně z příjmů na FÚ, na společnost nesměl být v konkursu, v insolvenčním řízení, v exekuci či  likvidaci. Soutěžit mohly všechny všechny ekonomické činnosti  vyjma produkce a prodeje zbrojní techniky, vybraných zbrojních výrobků a exportu vojenského materiálu. Uchazeč mohl přihlásit pouze jeden soutěžní projekt, který musel být ziskový.
 

Grantový výbor, který hodnotil soutěžní projekty:

Za AMSP ČR:

  • člen představenstva AMSP ČR, předseda představenstva Českomoravské záruční a rozvojové banky - Ladislav Macka
  • místopředseda dozorčí rady AMSP ČR, jednatel AUDIT OK s.r.o. - Jiří Obračaj,

Za KB a.s.:

  • výkonná ředitelka pro korporátní bankovnictví - Iveta Ocásková
  • manažer Segmentového řízení – Corporate - Martin Ehrenberger

Externí / nezávislý hodnotitel:

  • obchodní ředitel, Amper Market a.s. - Viliam Grácz

Gratulujeme všem oceněným a děkujeme všem ostatním soutěžícím za účast v Grantovém programu.


OHO_2831.png


Nahoru

Kalendář akcí

« 2020 »
« květen »
  Po Út St Čt So Ne
18         1 2 3
19 4 5 6 7 8 9 10
20 11 12 13 14 15 16 17
21 18 19 20 21 22 23 24
22 25 26 27 28 29 30 31

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.