Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


Známe vítěze Grantového programu pro členy AMSP ČR 2012

Vyhlášení výsledků proběhlo v rámci galavečera jubilejního X.ročníku Dne podnikatelů České republiky organizovaném AMSP ČR dne 20. listopadu 2012 v Praze, v hotelu Ambassador-Zlatá Husa.

Grant.jpg

3. místo

B.I.B.S. a.s. – získává 40.000 Kč

O PROJEKTU:

Vzdělávání malých a středních firem v oblasti strategického řízení marketingu – pilotní testování nového vzdělávacího produktu pro majitele MSP.

Jde o společný projekt BIBS – vysoké školy a Marketingového Institutu v Praze, který si klade za cíl pilotně otestovat, a díky podrobné zpětné vazbě z pilotního testování tak finalizovat a pro následnou komercionalizaci připravit nový vzdělávací produkt – Workshop zaměřený na pomoc majitelům MSP při vytvoření a realizaci efektivní marketingové strategie.


2. místo

REKO s.r.o.-  získává 60.000 Kč

O PROJEKTU:

Elevátorové pásy  nejen na  český trh

Reko s.r.o   vyrábí a  prodává  elevátorové pásy, které na   našem trhu před lety  definitivně ztratily  výrobce.  Reko našlo pověstnou  „ díru „ na trhu, která  byla  vyplňována  dosud pouze  dovozem  - což bylo   dražší a samozřejmě  méně flexibilní.

Podařilo se  jim  dostat díky kampani celkem  rychle  na český trh, ovšem podnikatelským  záměrem  je proniknout i na  trhy  v sousedních  zemích, jelikož  ví, že  není  jiného  výrobce  tohoto  produktu ve  střední Evropě. Zde  vidí velkou  příležitost a šanci  být  úspěšnými. Jedná se  hlavně o  marketingové aktivity , které  by   pomohly  najít  cestu  tohoto výrobku na  zahraniční trhy.

 

1. místo

TESLA V.T.Mikroel, s.r.o. Praha - získává 100.000 Kč

O PROJEKTU:

Radiačně indukovaná příprava nanomateriálů

Jde o aplikovaný výzkum a experimentální vývoj progresivních technologií, materiálů a systémů. Snížení materiálové a energetické náročnosti při zvýšení užitných vlastností materiálů, které mají potenciál pro využití ve více oborech.

 

Všem výhercům blahopřejeme!

 

Vyhlašovatel: AMSP ČR

Titulární partner: Komerční banka a.s.

Rozdělovaná částka: 200.000 Kč

Soutěžit mohli: MSP a živnostníci s oprávněním podnikat v ČR, podnikatelský subjekt musel být zaregistrován jako poplatník daně z příjmů na FÚ, společnost nesměla být v konkursu, v insolvenčním řízení, v exekuci či  likvidaci. Soutěžit mohly všechny ekonomické činnosti  vyjma produkce a prodeje zbrojní techniky, vybraných zbrojních výrobků a exportu vojenského materiálu. Uchazeč mohl přihlásit pouze jeden soutěžní projekt, který musel být ziskový.

Představení Grantového výboru, který hodnotil soutěžní projekty:

Za AMSP ČR:

  • generální ředitel a předseda představenstva ČMZRB-Českomoravské záruční a rozvojové banky, člen představenstva AMSP ČR -  Ladislav Macka
  • jednatel AUDIT OK s.r.o., místopředseda dozorčí rady AMSP ČR a vedoucí Odborného výboru AMSP ČR pro strukturální fondy - Jiří Obračaj

Za KB a.s.:

  • zástupkyně výkonného ředitele a člena představenstva pro distribuční síť pro korporátní klientelu KB - Iveta Ocásková
  • manažer Segmentového řízení – Corporate - Martin Ehrenberger

Externí / nezávislý hodnotitel:

  • prezident Tuesday Business Network, investor Ivan Pilný

 

 


Nahoru

Kalendář akcí

« 2020 »
« únor »
  Po Út St Čt So Ne
5           1 2
6 3 4 5 6 7 8 9
7 10 11 12 13 14 15 16
8 17 18 19 20 21 22 23
9 24 25 26 27 28 29  

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.