Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


Zavádění EET pod přísným drobnohledem AMSP ČR

Téměř před rokem jsme spustili testovací provoz portálu www.eltrzby.cz . Odpovědi na jakékoliv dotazy ohledně EET do 48 hodin, časový horizont zavádění EET, dotčené skupiny podnikatelů, koncové přístroje, nejčastější otázky, vietnamská verze serveru a pravidelný informační servis pro registrované. To vše v přehledné grafice a zdarma. Výsledek: více jak sto tisíc návštěvníků, tisícovky registrovaných,  a v posledních dnech a hodinách zcela přetížený server. Děkujeme za mimořádný zájem, připravujeme rozšíření variant technických řešení a koncových přístrojů pro různé typy provozoven a brzy zveřejníme seznam doporučených dodavatelů.

 

Server www.eltrzby.cz je vytvořen Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR, a to bez koruny státní dotace. I přesto se stal během několika měsíců hlavním tuzemským  komunikačním kanálem o EET. Informace jsou garantované AMSP ČR a průběžně kontrolované Finanční správou, veškerý servis poskytujeme zdarma. Portál vznikl v rámci projektů AMSP ČR „Malý obchod“ a „Integrovaný záchranný systém obcí,“ ve kterých systematicky pomáháme regionálním podnikatelům s menšími provozovnami. V první fázi bylo cílem informovat firmy, co  a kdy je pravděpodobně čeká, v nejbližší době vyrážíme do regionů, kde budeme ukazovat, jak se připojit, co si pořídit za přístroje, kolik bude stát koncové zařízení nebo provoz a jaké technické řešení je vhodné pro konkrétní typy provozoven. Lze totiž očekávat, že se během krátké doby objeví řada „zaručených“ dodavatelů, kteří se  budou snažit nabízet řešení, které bude buď předražené, nekvalitní nebo předimenzované na konkrétní provozovnu. Za tímto účelem chystáme i seznam doporučených prodejců, které bude AMSP ČR pravidelně monitorovat a zveřejňovat. Stále platí, že na jakýkoliv dotaz bude odpovězeno do 48 hodin. Odpovídáme i na nepodepsané otázky, naopak nereflektujeme vulgárním pisatelům. Děkujeme za všechny připomínky, které nám pomáhají vylepšovat obsah serveru.

Finanční správa před již zveřejnila Informaci o technické realizaci Elektronické evidence tržeb a zpřesnění nákladů:

http://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/pro-media/tiskove-zpravy/2016/informace-o-technicke-realizaci-elektronicke-evidence-trzeb-a-zpresneni-nakladu-7120


Nahoru

Kalendář akcí

« 2020 »
« červen »
  Po Út St Čt So Ne
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.