Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


Vyhlášení vítězů soutěže Equa bank RODINNÁ FIRMA ROKU 2013

Výsledky soutěže byly vyhlášeny Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR v rámci slavnostního galavečera „Dne podnikatelů České republiky“ konaného 19.11.2013 v pražském hotelu Ambassador.

1.    místo – KAMA s.r.o., Praha

Z domácí výroby čepic jako přivýdělku paní Mahuleny Pertlové na mateřské se za 23 let stala známá sportovní značka čepic a svetrů s vlastní pletařskou výrobou v ČR. Firma exportuje do 25 států světa a vede ji zakladatelka Mahulena Pertlová s manželem, dcerou a synem. V sortimentu naleznete tisíce druhů čepic, šál, rukavic, svetrů, čelenek, kukel, nákrčníků, polštářů, ale i třeba mysliveckou kolekci. V Praze 6 najdete výrobu, management firmy i firemní prodejnu. Nakupovat můžete na firemním e-shopu.

www.kama.cz

 

2.    místo – IMS–Drašnar s.r.o., Česká Třebová

Firma IMS-Drašnar s.r.o. vyvíjí a vyrábí výlisky z plastu s vysokou přidanou hodnotou určené zejména pro autoprůmysl. Vznik firmy je datován dnem 15. srpna 1990, do garáže rodinného domku zakladatele p. Jiřího Drašnara. Postupně se rozrůstala a dnes má 138 zaměstnanců. Díky vlastní nástrojárně není společnost závislá na externích dodávkách nástrojů, a je tedy schopna nabídnout komplexní řešení výrobku od vývoje, přes výrobu příslušných nástrojů až po samotnou sériovou produkci včetně montáže podsestav, a to s důrazem na vysoký standart kvality. V objektu firmy je navíc realizován unikátní projekt na úsporu energií.

www.ims-sro.cz

 

3.    místo – VAVI s.r.o., Vimperk

Rodinnou firmu založenou v r. 1990 do soutěže přihlásil syn majitelů Věry a Jiřího Vávrových, Jiří Vávra ml. Firma vznikala za podpory syna majitelů Jiřího a dcery Věry. Z šití na zakázku majitelkou firmy paní Věrou Vávrovou v jedné místnosti rodinného domu se stala firma s 27 zaměstnanci, která se zabývá šitím pánských a dámských košil, a to od jedné až po několik tisíc kusů podle přání zákazníka. V kamenných prodejnách i v e-shopu si můžete sestavit vlastní košili – typ límce, manžety, zakončení rukávů, střih a materiál. Společnost VAVI s.r.o. šije košile i pro firmy - obléká společnost např. Student agency společně s firmou Rutex. Další nabídka sortimetu: manžetové knoflíky, kožené zboží, prádlo, pletáž, doplňky, dárkové poukazy. Obchody: Vimperk, České Budějovice, Praha. Vlastní e-shop.

www.vavi.cz

 

 

Vyhlašovatelem soutěže je Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, generálním partnerem EQUA bank a partnerem společnost LeasePlan Česká republika.


2. ročník soutěže Equa bank Rodinná firma roku byl určen pro všechny živnostníky nebo právnické osoby s čistě rodinnou vlastnickou strukturou. 

Základní kritéria pro účast v soutěži:
1. Obrat do 500 mil. Kč
2. Doba podnikání alespoň 10 let
3. Rodinná firma z pohledu vlastnické struktury
4. Zapojení 2 a více rodinných příslušníků do podnikání
5. Firma bez delikventní úvěrové historie

 

Složení POROTY, která hodnotila soutěžní projekty:

Za AMSP ČR:

  • členka představenstva, jednatelka HAHN Automation s.r.o. Šárka Ošťádalová
  • členka představenstva, GŘ Amway pro Českou a Slovenskou republiku Ildiko Dikošová

 

Za EQUA bank a.s.:

-       ředitel rozvoje obchodu firemního bankovnictví Equa bank David Řehoř

-       ředitelka PR a interní komunikace Markéta Dvořáčková

 

Za LeasePlan Česká republika a.s.:

-       Marketing Manager Tomáš Bursík

-       obchodní ředitel Vladan Jesenský

 

Externí / nezávislý hodnotitel:

Šéfredaktorka magazínu TRADE NEWS – Jana Jenšíková

 

Gratulujeme všem oceněným a děkujeme všem ostatním soutěžícím za účast. 


OHO_2840.png
Nahoru

Kalendář akcí

« 2020 »
« červen »
  Po Út St Čt So Ne
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.