Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


Vítězové soutěže pro začínající podnikatele NASTARTUJTE SE

Výsledky soutěže byly vyhlášeny Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR v rámci slavnostního galavečera „Dne podnikatelů České republiky“ konaného 19.11.2013 v pražském hotelu Ambassador. Udělována byla Cena veřejnosti s odměnou 50.000 Kč a Hlavní cena s odměnou 300.000 Kč.

Cena veřejnosti

Cenu veřejnosti za natočené video k projektu s počtem 25.025 hlasů získal Hynek Husník s projektem STORYOUS. Finanční odměna 50.000 Kč.

O projektu:

Projekt STORYOUS

Storyous přináší mobilní aplikaci - unikátní systém, který spojuje restaurace a zákazníky. Jako zákazník si po příchodu do restaurace necháte ve své aplikaci zobrazit číslo, kterým se prokážete číšníkovi a on tak na svém tabletu propojí váš účet v aplikaci s vaším účtem v restauraci. Máte tak po celou dobu kontrolu nad vaší objednávkou. Jednoduše si také můžete přiobjednat a následně také bezhotovostně a bez přítomnosti číšníka zaplatit.

http://www.nastartujtese.cz/projects/storyous

 

 

Hlavní cena – 1.místo

Hlavní cenu získala Zuzana Cabejšková s projektem ZAZA BOTLES. Finanční odměna 300.000 Kč.

 

O projektu:

ZAZA BOTLES – Láhev, co vám bude slušet

Projekt, který učiní vaše pití zábavnějším a stylovějším. ZAZA lahve nabízí měnitelné boky, které si vždy vyladíte podle nálady či příležitosti. Koupíte si jednu lahev a poté už si jen přikupujete nové boky. Vybrat si můžete z nabídky designů nebo Vám náš grafik navrhne osobní vzhled boků například na základě fotografie. Pitím vody z kohoutku šetříte životní prostředí, takže můžete nakupovat bez výčitek svědomí! Kromě módního aspektu máme hygienu a funkčnost jako silná kritéria. Vnitřek lahve nekopíruje vnější linii, je bez ostrých záhybů, v kterých by se mohly množit mikroorganismy. Materiál je vhodný do myčky.

http://www.nastartujtese.cz/projects/lahev-co-vam-bude-sluset

 

Soutěž je součástí letošního nového projektu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR na podporu začínajících podnikatelů „Svou cestou – Young Business“, kde hlavním partnerem je Komerční banka. S dobrým nápadem a zdravým odhodláním můžete nastartovat své podnikání v každé době a v každém věku. Chce to jen sebrat odvahu a začít. Když se navíc můžete opřít o spolehlivé a silné partnery, mohou být i začátky podnikání jednodušší. Úspěchem v této soutěži můžete výrazně zviditelnit svůj projekt mezi potenciálními zákazníky a obchodními partnery. To může ve finále rozhodnout o tom, zda na trhu uspějete vy nebo někdo jiný. Přihlásit se mohl kdokoliv, kdo začíná podnikat a má zajímavý podnikatelský plán. Šanci uspět měl každý, bez ohledu na předchozí zkušenost s podnikáním. Částku 350.000 Kč do soutěže pro start byznysu věnovala Komerční banka a.s. Ceny do soutěže věnovala také společnost Thomas, která třem nejlepším darovala psychometrické testy schopností a dovedností v celkové hodnotě 35 500 Kč. Testy výhercům umožní objektivně zjistit a ověřit,  jaké jsou jejich manažerské či prodejní schopnosti, jaký je jejich přirozený pracovní styl, na jaké nástrahy si musí dát pozor či jak ovládat emoce.

 

Složení POROTY, která hodnotila soutěžní projekty:

Za Komerční banku a.s.:

  • Manažer segmentového řízení – Retail, Michal Pánek
  • Manažer řízení a měření rizik, Adam Fiedler

 

Za AMSP ČR:

  • členka představenstva, manažerka projektu „Svou cestou-Young Business“ a předsedkyně představenstva Nanopharma a.s.Liliana Berezkinová
  • člen představenstva AMSP ČR a CEO BIC R&D Brno Pavel Vokáč

 

Externí / nezávislý hodnotitel:

  • Šéfredaktorka tabletového týdeníku DOTYK – Eva HanákováGratulujeme oceněným a děkujeme všem ostatním začínajícím podnikatelům za účast v soutěži. OHO_2859.png

zleva: Iva Reichlová, Helena Cabejšková, Liliana Berezkinová, Hynek Husník


Fotogalerie


Nahoru

Kalendář akcí

« 2020 »
« červen »
  Po Út St Čt So Ne
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.