Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


Užitečné odkazy

1 2 3 4   Následující   ››

Podnikáme odpovědně: Ocenění na míru ušité malým a středním podnikům, rodinným firmám a sociálním podnikům

Logo_Podnik__me_odpov__dn___male.png Rada kvality ČR přijímá do 31. 8. 2017 přihlášky do třetího ročníku ocenění za společenskou odpovědnost „Podnikáme odpovědně“. Program na míru ušitý pro malé a střední podniky, rodinné firmy a sociální podniky vyhlašuje Rada kvality ČR společně s Asociací společenské odpovědnosti, Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR a P3 – People, Planet, Profit. Vítězové budou vyhlášeni v listopadu na Pražském hradě.

 

Bezpečné financování vašeho podnikání

Brožuru vydala Česká leasingová a finanční asociace ve spolupráci s AMSP ČR v r. 2016. Vzhledem k tomu, že distribuce tištěné verze je již u konce, nabízíme dalším zájemcům elektronickou verzi této praktické publikace, která srozumitelnou formou objasňuje osvědčené nástroje na optimalizaci financování investic malých a středních firem a živnostníků: podnikatelský úvěr, finanční leasing, operativní leasing, factoring.

 

Využijte design jako marketingový nástroj pro růst vašeho businessu

Na CZECHDESIGN jako nezávislou profesní organizaci se obracejí firmy a organizace, které hledají nové cesty k designu, kreativitě a inovaci. Za 14 let existence to byly desítky případů. Konkrétní případové studie vám představí možnosti a přínosy designu. Na www.czechdesign.cz najdete inspiraci a další informace o zapojení designu do praxe. Jde o nejstarší a nejčtenější portál o designu v ČR, aktualizovaný denně. Pokud řešíte design produktu, služeb, obalu nebo jiný, v CZECHDESIGN vám poradí, jak celý proces co nejlépe nastavit a zvládnout. Na koho se obrátit a jak investovat do designu efektivně.  

 

Projekty NOVUMM a NOVUMM KET realizované agenturou CzechTrade - podpora účasti malých a středních podniků na výstavách a veletrzích v zahraničí

Projekty NOVUMM a NOVUMM KET realizované agenturou CzechTrade podporují účast malých a středních podniků na výstavách a veletrzích v zahraničí. Účastníci mají možnost získat podporu formou zvýhodněné služby v podobě objednání plochy, registrace a dalších v maximální hodnotě 80 000 Kč v projektu NOVUMM a 90 000 Kč v projektu NOVUMM KET. AMSP ČR je jedním z partnerů agentury CzechTrade a vystupuje jako jeden z navrhovatelů zahraničních akcí do těchto projektů.

 

Na Slavnostním večeru ve Španělském sále byly předány Národní ceny kvality, Národní ceny za CSR a Cena za společenskou odpovědnost Podnikáme odpovědně spoluorganizovaná AMSP ČR

V reprezentativních prostorách Španělského sálu Pražského hradu se v úterý večer, za účasti nejvyšších představitelů českého státu, předávaly Národní ceny kvality ČR a Národní ceny ČR za společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj a Cena za společenskou odpovědnost – Podnikáme odpovědně.

 

Značka kvality ŽIVOTNOST PLUS - co přináší PODNIKATELŮM?

Značka kvality ŽIVOTNOST PLUS je přiznávána Sdružením českých spotřebitelů výrobkům, pro které výrobce deklaruje životnost, která je přiměřená reálným očekáváním spotřebitele. Může to být vyjádřeno i přesahem zákonem stanovené doby záruky. Pro výrobce může značka znamenat větší konkurenceschopnost v očích spotřebitelů.

 

Jak dále ve spolupráci podnikatelského sektoru a vysokých škol?

Úspěšná spolupráce mezi podnikatelským sektorem a vysokými školami přináší značné výhody podnikům, jejich zaměstnancům, vysokoškolským institucím, akademickým pracovníkům, studentům a celé společnosti. Pro zvýšení využití potenciálu této spolupráce je třeba sdílet zkušenosti a získat názory od všech typů subjektů podnikatelského i vysokoškolského sektoru a lépe tak pochopit klíčové faktory a potenciální překážky vzájemné spolupráce. Celoevropská studie přinese zkušenosti, příklady a motivace, jak je možné různé podoby spolupráce co nejlépe a mnohostranně využít na straně podnikatelského sektoru i vysokých škol. 

 

Program společenské odpovědnosti firem (i jednotlivců) ASET posiluje etickou výchovu ve školách

Na základě spolupráce s paní Eliškou Haškovou Coolidge představujeme firmám další formou společenské odpovědnosti zaměřenou na spolupráci se základními školami. Dodržování slibů, poctivost, čest, úcta, pokora, přiznání chyby, zodpovědnost, ..to je jen malý výčet charakterových vlastností, které v povahách dnešních děti chybí a k tomu chceme společně přispět. Dnešní děti vyrostou v dospělé osobnosti, které budou v rolích podnikatelů či zaměstnanců formovat naši budoucí společnost a vztahy v ní. České školství je zaměřeno více na “biflování“ informací na úkor rozvoje emoční inteligence žáků. Etická výchova podporuje rozvoj měkkých dovedností žáků a vede k prosociálnímu chování, osvojení si asertivity, hodnot a etických principů. Zhruba 20 % žáků se setkává každý den ve škole se šikanou.

 

CENA VIA BONA 2016: pomozte hlasováním rozhodnout o vítězi Ceny veřejnosti!

Během září můžete v televizi a v kinech zahlédnout klip s chlapcem, který roztáhne deštník, aby pod něj schoval promoklého psa. Umíme to už od dětství, hlásá tento spot. Stejně se jmenuje také kampaň, která šíří myšlenku dobročinnosti v Česku a vyzývá širokou veřejnost k hlasování o nejinspirativnější příběh.

 

Ocenění Český Goodwill 2016 má rekordních 75 finalistů

Minulý týden vstoupil do své závěrečné fáze již 4. ročník projektu Český Goodwill - ocenění pro firmy, kterých si lidé váží. 75 firem, které přijaly svou nominaci, postoupilo do finále a v září se uchází o přízeň veřejnosti i odborné poroty.

 

Veletrh HODINY A KLENOTY 2016 (29.9.-1.10., Praha)

dovolte, abychom Vás v rámci projektu Rok řemesel 2016 srdečně pozvali k návštěvě jubilejního 25. ročníku výstavy HODINY A KLENOTY 2016, která se uskuteční v termínu 29. září - 1. října 2016 na Výstavišti v Praze – Holešovicích a do jejíž nomenklatury spadají hodinky, hodiny, klenoty, autorské šperky, bižuterie, minerály, obalové materiály, investiční zlato, investiční diamanty, zabezpečení ...).

 

Pozor! Jen do konce srpna se můžete hlásit do ceny Podnikáme odpovědně!

V loňském roce odstartoval projekt Rady kvality ČR, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, Asociace společenské odpovědnosti a společnosti P3 – People, Planet, Profit na podporu menších firem, které podnikají slušně, korektně a s ohledem na své okolí – Cena za společenskou odpovědnost – Podnikáme odpovědně. Smyslem projektu je poukázat na přínosy, které přináší práce menších a středních firem v oblasti podpory kulturního, sportovního a společenského života a jejich celkový pozitivní vliv v regionu, kde působí. Vítězné firmy v jednotlivých kategoriích převezmou svá ocenění na konci listopadu v nádherných reprezentačních prostorách Španělského sálu na Pražském hradě. Pokud ale chcete mít šanci být jedním z vítězů, je třeba se přihlásit do konce srpna.

 

České podnikání potřebuje novou krev

V rámci firemního úvěru Start up České Spořitelny si můžete půjčit až do 650 000 Kč na 6 let. Tento neúčelový nezajištěný úvěr s úrokovou sazbou 9% p. a. pro všechny je šitý na míru začínajícím podnikatelům. I jeho schválení je rychlé a bez zkoumání podnikatelského záměru. 

 

Český Goodwill počtvrté ocení vážené podnikatele

Hledáme podnikatele, kteří ještě věří na tradiční hodnoty, poctivou práci, čestné slovo, na uzavření obchodu podáním ruky i obyčejnou lidskou slušnost… A lidé si jich proto váží. Také s touto výzvou startuje právě dnes Český Goodwill 2014, čtvrtý ročník ocenění pro firmy, kterých si lidé váží.

 

Analýzy AMSP ČR

Nyní nově naleznete všechny analýzy vydané AMSP ČR k různým aktuálním tématům na jednom místě.

 
1 2 3 4   Následující   ››

Nahoru

Kalendář akcí

« 2022 »
« leden »
  Po Út St Čt So Ne
52           1 2
1 3 4 5 6 7 8 9
2 10 11 12 13 14 15 16
3 17 18 19 20 21 22 23
4 24 25 26 27 28 29 30
5 31            

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.