Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


Unikátní příležitost, jak poděkovat váženým českým podnikatelům

Vážím si Vás a oceňuji Vaši práci. Chcete, aby tuto větu uslyšel Váš obchodním partner jako Vaše poděkování za vynikající dlouholeté vztahy? Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR převzala pro rok 2015 záštitu nad projektem, který Vám tento jedinečných způsob poděkování za spolupráci nabízí.  Český Goodwill, ocenění pro podnikatele a společnosti, kterých si lidé váží, právě přijímá nominace do třetího ročníku. 

Nominace jako nejvyšší ocenění

Nominační fáze na ocenění Český Goodwill potrvá do konce června. Nominovat podnikatele či společnost může každý ze širokého okolí firmy, kdo chce veřejně vyjádřit své uznání. „Důvody pro nominaci mohou být rozličné, například vysoké morální kvality nominovaného, odpovědný přístup k podnikání, férové jednání se zaměstnanci, dodavateli či odběrateli, nebo komunitní činnost firmy v regionu,“ uvádí Markéta Nová, manažerka projektu Český Goodwill. Zdůrazňuje při tom, že již samotná nominace je pro podnikatele tou největší odměnou za dobře odvedenou práci.

A reakce účastníků přechozích ročníků ocenění její slova potvrzují. „Měli jsme z nominace velkou radost a byli jsme velice mile překvapeni. Bereme to jako zúročení naší dlouholeté práce celého týmu,“ říká Miroslav Záruba, předseda představenstva akciové společnosti ZÁRUBA FOOD, držitel Zvláštní ceny poroty Českého Goodwillu 2014. 

Posílení dobrých vztahů a synergický efekt

Účast v projektu Český Goodwill přispívá k výraznému posílení vzájemných vztahů, navíc je zdarma pro nominující i nominované. „K hlavním cílům projektu patří snaha ocenit poctivou práci, podpořit českého podnikatelského ducha, motivovat veřejnost k pozitivnímu myšlení a upozornit ji, že podnikatel nerovná se podvodník, lhář či parazit,“ doplňuje Markéta Nová.

Vytyčené cíle se postupně daří naplňovat také díky účastníkům projektu, kteří sdílejí hodnoty Českého Goodwillu. „Rád bych ukázal, že v naší vlasti žijí slušní a velmi schopní řemeslníci,“ vysvětluje hrnčíř Petr Uhlíř, proč se loni rozhodl přijmout svou nominaci na ocenění Český Goodwill.

„Český goodwill dává šanci veřejnosti vyjádřit poděkování a uznání všem poctivým podnikatelům, kteří uznávají morální hodnoty, slušnost, kvalitu a férový přístup jako základní a nutné hodnoty podnikání. Podnikatelé si rozhodně zaslouží změnu pohledu společnosti na ně“, uvádí generální ředitelka AMSP ČR Eva Svobodová.

Ocenění Český Goodwill pořádá česká poradenská společnost HPCG. Záštitu pro rok 2015 spolu s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR přijali Ing. Jaroslava Jermanová, 1. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, Ing. Marian Jurečka, ministr zemědělství, a Česko-německá obchodní a průmyslová komora. Nad transparentním průběhem celého projektu dohlíží certifikační autorita TÜV SÜD Czech.

Vaše nominace můžete zasílat do 30. června 2015. Více o ocenění Český Goodwill a možnosti nominovat firmu, které si vážíte, se dozvíte na www.cesky-goodwill.cz.

  

Hrnčíř Petr Uhlíř (vpravo) oceněn 3. místem v kategorii Tradice Českého Goodwillu 2014 | Foto: Archiv HPCG.
2015_05_21_AMSP_NSLT_CG2015_foto_1.jpg


Nahoru

Kalendář akcí

« 2020 »
« červen »
  Po Út St Čt So Ne
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.