Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


Týden s internetem pro podnikatele a firmy aneb Získejte náskok!

AMSP ČR spouští pětidenní bezplatnou online univerzitu “Získejte náskok!”, která bude zaměřena na využití internetu a online nástrojů v podnikání. Podnikatele naučí, jak využít příležitosti na internetu pro zvýšení jejich konkurenceschopnosti. Kurz startuje 3. října 2011 a jediné, co je potřeba udělat, je zaregistrovat se. Těšíme se na Vás! Pro enormní zájem uzavíráme registraci 30.9.2011 ve 12:00 hodin.

Jak jsme již informovali naše členy v srpnovém newsletteru, v souvislosti s letošním Evropským týdnem MSP, který odstartuje 3. října 2011, připravuje asociace pro své členy, pozorovatele a partnery online vzdělávací projekt společně s českým Googlem a mediálním partnerem časopisem Profit. 

Zájemci se mohou registrovat na webové stránce www.tydensinternetem.cz do 30. září 2011. Zde se můžete přímo registrovat!

Pokud si kladete otázku, jestli internet může pomoci právě vám, tak na stránce www.tydensinternetem.cz, v sekci Příběhy úspěšných, možná najdete odpovědi. V rámci projektu se totiž představí i úspěšní čeští podnikatelé z různých oblastí, kteří již internet ve prospěch svého podnikání využili. Ukážou, jak díky němu získali nové zákazníky (video), vytvořili vlastní online komunitu (video), nebo nabídli službu, která na trhu chyběla (video). 

“Zkušenosti ze zahraničí, ale také z Česka, kde už známe mnoho úspěšných podnikatelských příběhů, potvrzují, že internet dnes dokáže malé a střední firmy posunout o velký kus kupředu,” říká Eva Svobodová, generální ředitelka AMSP a pokračuje: “Nezáleží na velikosti firmy ani na oboru nebo odvětví. Internet vám pomůže, ať už jste řemeslník, máte nějaký chytrý nápad, nebo chcete expandovat mimo dosavadní teritorium. A proto chceme podnikatelům ukázat, jak na to.” 

David Hájek, kovář který provádí kovářské a zámečnické práce, se v rámci studie Země internetová www.zemeinternetova.cz  (BCG ve spolupráci s českým Googlem) vyjádřil: “Kombinací spokojených zákazníků, kteří mě doporučovali dál, a internetu, kde mě našlo asi 30% nových zákazníků,  jsem získal tolik zakázek, že jsem se letos opravdu vůbec nezastavil.”

Dodatečné informace o projektu

Po registraci podnikatelé kromě základních instrukcí dostanou i přehlednou brožuru o základech online reklamy a rozjezdový kupon pro odstartování první internetové kampaně. V pěti textových i audiovizuálních lekcích, které budou zveřejňovány od pondělí do pátku, nabídne podnikatelům krok za krokem návod, jak si poradit s internetem v podnikání. Všichni zaregistrovaní budou kromě toho mít možnost využít speciální uživatelskou podporu v případě dotazů nebo problémů s online reklamou v systému AdWords.

Kromě základů online reklamy a tvorby vlastních kampaní se podnikatelé dozví i o bezplatných analytických a statistických nástrojích, které mohou využít pro svá podnikatelská rozhodnutí a pro neustále zlepšování kvality své komunikace na internetu. Zákazníci, kteří jejich službu či výrobek na internetu budou hledat, je najdou snadněji.

 

 


Nahoru

Kalendář akcí

« 2020 »
« únor »
  Po Út St Čt So Ne
5           1 2
6 3 4 5 6 7 8 9
7 10 11 12 13 14 15 16
8 17 18 19 20 21 22 23
9 24 25 26 27 28 29  

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.