Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


Světové špičky Leanu přijíždějí na první evropský Summit TWI do Prahy

Autoři světově proslulých knižních bestsellerů, lektoři a zkušení praktici z předních světových firem se setkají 4. a 5. listopadu v pražském hotelu Hilton Old Town se svými protějšky z celé Evropy, včetně představitelů významných firem z České republiky, aby sdíleli praktické zkušenosti se změnou myšlení lidí pro udržitelnou kulturu štíhlé výroby. TWI summit pořádá americká společnost Lean Frontiers ve spolupráci s TWI Institute USA a DMC management consulting (TWI Institute Czech Republic).

twi2.png

Během více než 20 let existence snah o systematické zvyšování efektivity se Lean pokusilo aplikovat nepočítaně firem a téměř stejné množství nebylo ve své snaze úspěšné. Toyota je zářným příkladem úspěchu, tak proč jen málo společností dokázalo to samé? Důvody jsou všude stejné.  Duchovní otec TPS Taiichi Ohno bojoval se standardní prací a kulturou podporující zlepšování stejně jako všichni, kdo se snaží aplikovat Lean dnes.  Současnost potvrzuje zásadní podíl Training Within Industry (TWI) a rozvoje zaměstnanců na úspěchu Toyota Production System.


Příležitost dozvědět se více o praktických aspektech zavádění Leanu prostřednictvím TWI programu budou mít v Praze v listopadu jak představitelé
výrobních firem (automotive, strojírenské, technologické, potravinářské, farmaceutické), tak společností zabývajícími se službami (banky, pojišťovny, call-centra, veřejné stravování, zdravotnictví), energetikou, logistikou atd. Zde všude je možné a vhodné zavedením Leanu zvyšovat efektivitu, snižovat zmetkovost, plýtvání materiálem, znalostmi i časem, a tím i zvyšovat hodnotu společnosti.


Na TWI summitu vystoupí mluvčí, kteří se metodou zabývají mnohdy i desítky let a jsou schopni své bohaté zkušenosti srozumitelně a atraktivně předat dál. Stěžejní bude jistě účast samotných novodobých průkopníků TWI metody,
Patricka Grauppa a Boba Wrony. Přednášky doplní workshopy a otevřené diskuze o praktické implementaci štíhlé výroby a TWI ze všech oblastí podnikání.

twi.jpg


Proč se TWI summitu zúčastnit?


Zajímáte se o Lean management? TWI je nanejvýš propracovaná a desetiletími praxe ověřená metodika zavádění Leanu s prokazatelnými úspěchy v zapojování všech úrovní zaměstnanců, které je nezbytné pro udržení kultury štíhlé výroby.
Summit nabízí unikátní příležitost nechat se inspirovat a získat know-how, jak při transformaci společnosti plně využívat potenciál prvoliniových zaměstnanců.


V roli přednášejících se představí například:


Dean M. Schroeder - a
utor knihy Ideas Are Free: How the Idea Revolution is Liberating People and Transforming Organizations (Reader‘s Choice v roce 2004)

Patrick Graupp, Bob Wrona, Scott Curtis (TWI Institute)

Jim Huntzinger – průmyslový historik, ideový lídr TWI

 

Za firmy vystoupí: Olympus (Česká republika), Dalehead Foods (Velká Británie), Robert Bosch (Německo), Lego (Dánsko + ČR), Gemalto (Německo), Ronal (Švýcarsko), NovoNordisk (Dánsko), DMC a další.

 

Podrobné informace najdete na www.twisummit.com/prague.

 

 

………………………………………………………………………….......……………………………..............

Generálním partnerem TWI summitu je TWI Institute USA, celosvětově zastřešující síť certifikovaných lektorů poskytujících program TWI. Lokálním partnerem summitu je DMC management consulting (TWI Institute Czech Republic).

twi3.jpg

TWI (Training Within Industry) je vysoce efektivní metoda, která prostřednictvím zavádění mnohokráte prověřených standardů efektivně aplikuje štíhlou výrobu v provozu klienta. Přináší tak výrazné úspory i tam, kde již byly mj. z důvodu přetrvávajícího hospodářského útlumu maximálně optimalizovány náklady na mzdy i materiál a kde zdánlivě není již jak šetřit. TWI spočívá v důkladné standardizaci a optimalizaci všech procesů ve firmě, nutné pro zavádění štíhlé výroby. Různé firmy realizují různé strategie zavádění štíhlé výroby, všechny jsou však založeny na standardizaci. Metoda TWI je totiž maximálně jednoduchý, desetiletími praxe ověřený a odladěný způsob zavádění a udržování principů štíhlé výroby na základě zapojení všech úrovní zaměstnanců.

 

TWI institute realizuje TWI školení, certifikaci, koučování a vzdělávání rostoucí komunity odborníků a školitelů ve výrobě, stavebnictví, zdravotnictví a odvětví služeb po celém světě. Institut vytvořil velkou a rychle expandující síť certifikovaných lektorů poskytujících program TWI ve Spojených státech a po celém světě. TWI sídlí v Syracuse, NY a pobočky, školitele a klienty má ve 31 zemích na 6 kontinentech.

Vize: Využití plného potenciálu TWI v organizacích po celém světě       
Mise: Vytvářet a transformovat organizační kulturu maximalizací dovedností lidí prostřednictvím časem prověřeného TWI. Nadále hrát roli světového lídra v realizaci TWI, certifikaci a vzdělávání pro všechna odvětví průmyslu.


Nahoru

Kalendář akcí

« 2021 »
« září »
  Po Út St Čt So Ne
35     1 2 3 4 5
36 6 7 8 9 10 11 12
37 13 14 15 16 17 18 19
38 20 21 22 23 24 25 26
39 27 28 29 30      

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.