Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


Projekt v rámci programu AID FOR TRADE - Moldavská republika "Podpora růstu malých a středních podniků a jejich exportních kapacit"

AFT_Logo_3_Final_Out.png V rámci širokých mezinárodních aktivit Asociace od začátku května realizuje nový projekt zahraniční rozvojové spolupráce. Projekt je financovaný Ministerstvem průmyslu a obchodu a spadá do programu „Aid for Trade“. Projekt navazuje na úspěšnou spolupráci z loňského a předloňského roku, kdy byly s moldavskou stranou realizovány projekty zahraniční rozvojové spolupráce na podporu rodinného podnikání a na liberalizaci moldavského obchodu. Rozvojovým záměrem nynějšího projektu je zejména poskytnutí poradenské pomoci moldavské straně. Jako hlavní cíle projektu byly stanoveny: posilování role MSP a pronikání MSP na zahraniční trhy.

Embossed_Business_Card_MockUp.jpg

Projekt bude zahájen uskutečněním dvoudenní poradenské mise českých expertů do Moldavské republiky, která se uskuteční na přelomu června/července tohoto roku. Služební cesty se zúčastní 2 specialisté nominovaní Asociací a cílem jejich působení bude poskytnout beneficientům na moldavské straně naše know-how v oblasti podpory MSP obecně a specificky na růst jejich exportních kapacit.

Celý projekt bude zakončen dvěma běhy studijních cest moldavských účastníků do České republiky v průběhu měsíce září/října. Cílovou skupinou pro tuto studijní cestu budou pečlivě vybraní představitelé Organizace pro rozvoj sektoru malých a středních podniků (ODIMM) a případně dalších institucí, kteří mají v kompetenci výše zmíněnou problematiku. Program studijní cesty je nyní ve fázi vyjednávání a přesný obsah bude zveřejněn později během roku 2017.

A4T.png

Projekt v rámci programu AID FOR TRADE - Moldavská republika "Podpora růstu malých a středních podniků a jejich exportních kapacit"

Úterý, 25. červenec 2017

AFT_Logo_3_Final_Out.png Jak jsme již informovali na začátku května, Asociace opět realizuje projekt zahraniční rozvojové spolupráce Aid for Trade - Moldavská republika. Moldavskou partnerskou organizací je v letošním roce Organizace pro rozvoj sektoru malých a středních podniků (Organisation for Small and Medium Enterprises Sector Development - ODIMM). Projekt je rozdělen na dvě základní aktivity: uskutečnění dvoudenní poradenské mise českých expertů do Moldavské republiky a realizace dvou běhů studijních cest moldavských účastníků do České republiky. 


Nahoru

Kalendář akcí

« 2021 »
« říjen »
  Po Út St Čt So Ne
39         1 2 3
40 4 5 6 7 8 9 10
41 11 12 13 14 15 16 17
42 18 19 20 21 22 23 24
43 25 26 27 28 29 30 31

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.