Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


Projekt na podporu podnikatelského rozvoje s evropskou dimenzí (E.D.E.D.)

Projekt, nazvaný Entrepreneurial Development with European Dimension (E.D.E.D.), cílí na podporu spolupráce mezi Tureckem a Evropskou unií. Konkrétně se zaměřuje na ustanovení silných vazeb a kooperaci v oblastech podnikání a průmyslového rozvoje, které mají na rozvoj vztahů mezi Tureckem a státy Evropské unie velký vliv. 

Projekt byl odstartován v únoru 2016 a bude probíhat 15 následujících měsíců. AMSP ČR je členem projektového konsorcia zajišťujícího realizaci projektu, který je veden v rámci dialogu mezi Evropskou unií a Tureckem (CSD – IV/ENT: IV podnikatelské a průmyslové schéma dotační politiky). Spolu s AMSP ČR jsou v projektovém týmu také partnerské organizace z Turecka, Polska, Řecka, Itálie a Slovinska.

Cílem projektu je zvýšit povědomí o podnikání, brandingu, ochranných známkách, lokálních produktech a zeměpisných označeních, a ukázat možnosti, které jsou s nimi spojené.  Určí se a podpoří nejlepší postupy pro vzdělávání v oblasti podnikání v Evropské unii a Turecku. To povede k vytvoření prostředí, ve kterém budou mít podnikatelé možnost bez problémů pracovat a dále rozvíjet své schopnosti. Podpoří se dlouhodobá spolupráce mezi organizacemi z Turecka a dalších evropských zemí a vytvoří se možnosti pro kooperaci v oblasti podnikání a průmyslu.

V rámci projektu se uskuteční sedm studijních cest zaměřených na specifickou problematiku zahrnutou do výše zmíněných cílů. Úvodní meeting se odehraje v tureckém Aydinu, následovat budou setkání ve Slovinsku, v Řecku, Polsku, Turecku (Istanbulu), v České republice a na závěr v Itálii.

Součástí projektu bude organizace workshopů zaměřených na podnikání, příprava studijních materiálů pro současné i budoucí podnikatele nebo rozšiřování informací o možnostech využívání ochranných známek. Do projektu se zapojují i střední a vysoké školy.

                                logo_EDED.png

AMSP ČR v Istanbulu: Podporujeme podnikání na mezinárodní úrovni!

Pondělí, 24. říjen 2016

logo_EDED.png Zástupci Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR vyrazili do Istanbulu, kde se svými zahraničními partnery z Turecka, Itálie, Řecka a Slovinska podnikli další krok v projektu zaměřeném na podporu spolupráce mezi Tureckem a Evropskou unií. 


Nahoru

Kalendář akcí

« 2022 »
« leden »
  Po Út St Čt So Ne
52           1 2
1 3 4 5 6 7 8 9
2 10 11 12 13 14 15 16
3 17 18 19 20 21 22 23
4 24 25 26 27 28 29 30
5 31            

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.