Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


Proč být členem AMSP ČR?

Přínos členství:

 • Nový řádný člen (nevztahuje se na čestné členy a pozorovatele) má možnost se formou jednorázového direct mailu zdarma představit celé členské základně (členové oficiálně přijatí představenstvem AMSP ČR po 1. říjnu daného kalendářního roku mají možnost představení zdarma až v následujícím kalendářním roce)

 

 • Každý 2. měsíc obdrží všichni členové magazín asociace TRADE NEWS (dvouměsíčník)

 

 • Každý týden obdrží všichni členové zdarma týdeník EURO.

 

 • Každé úterý obdrží všichni členové Právní zpravodaj (1x A4 k jednomu tématu-úprava dnešní versus úprava nová, na co se připravit, jaké budou dopady do podnikání vč. archivu článků s možností zpětného vyžádání či zasílání dotazů)

 

 • Členové z řad exportérů obdrží každý 1. den v měsíci teritoriální informace vybrané země. Exportéři tvoří samostatnou cílovou skupinu pro příjem informací.


 • AMSP ČR pro Vás již od roku 2013 připravuje „Monitoring dotačních příležitostí“, jehož cílem je přinášet rychlý přehled nových dotačních příležitostí pro malé a střední podniky. Od 7/2015 rozšiřujeme tyto informace o fondy vnější spolupráce EU. Monitoring dotačních příležitostí pro MSP je rozesílán 1x měsíčně (pokud budou nové výzvy vypsány). 

 

 • K 25. dni v měsíci obdrží všichni členové elektronický newsletter (obsahuje max. 10 zpráv)

 

 • Členská základna dostává všechny zásadní informace v předstihu dle cílových skupin (živnostníci, exportéři, inovativní firmy, výroba, služby a pod.) – připravovaná opatření, legislativní změny, dopady do podnikatelského prostředí, rady a tipy, trendy, analýzy, pozvánky na semináře, pracovní snídaně, konference, kulaté stoly, setkání vč. zahraničních (možnost využití poradenství) apod. – formou direct mailu

 

 • Vybrané informace jsou rozesílány e-mailem plošně (daně, zákony atd.), většina informací je cílená dle oboru, počtu zaměstnanců, regionu či dalších skupin. Všem členům také chodí automaticky novinky e-mailem z webu, tzn. nemusejí pravidelně sledovat naši webovou stránku a všechny nové informace dostávají obratem jakmile jsou zveřejněny do své e-mailové schránky. Mohou tak pohodlněji sledovat nové aktivity, názory, stanoviska, akce i termíny.

 

 • Členové mohou využívat všech výsledků či se přímo účastnit nezávislých průzkumů asociace o názorech podnikatelů na problémové oblasti podnikání viz home page www.amsp.cz vlevo - NEPŘEHLÉDNĚTE.

 

 • Podpora v „boji s úřady“ – věnujeme se každému podnětu z členské základny (byrokratické postupy, šikana podnikatelů apod.)

 

 • Účast na všech akcích AMSP ČR zdarma (semináře, konference, workshopy, pracovní snídaně, online projekty apod.). Účast na partnerských akcích za zvýhodněnou cenu

 

 • Účast na každoroční největší akci AMSP ČR "Den podnikatelů České republiky", spojené se setkáním s významnými osobnostmi z ekonomické i politické sféry, zástupci podnikatelské, bankovní a institucionální sféry

 

 • Libovolné zapojení se do projektů AMSP ČR, do práce ve Výborech a Sekcích AMSP ČR – spoluúčast na tvorbě klíčových stanovisek a návrhů asociace směrem k vládě, ministerstvům a dalším institucím

 

 • Možnost reprezentovat AMSP ČR jako odborník na dané téma v expertních týmech v ČR i v zahraničí

 

 • Možnost spolupráce či přímé účasti v projektech financovaných ze strukturálních či jiných fondů

 

 • Možná účast a podpora členů AMSP ČR v řadě podnikatelských soutěžích pořádaných se záštitou či partnerstvím AMSP ČR

Nahoru

Kalendář akcí

« 2020 »
« říjen »
  Po Út St Čt So Ne
40       1 2 3 4
41 5 6 7 8 9 10 11
42 12 13 14 15 16 17 18
43 19 20 21 22 23 24 25
44 26 27 28 29 30 31  

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.