Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


Registrace nového uživatele

Máte-li zájem stát se členem AMSP ČR, je třeba vyplnit členskou přihlášku. To můžete udělat buď prostřednictvím elektronického formuláře na této stránce a nebo si stáhnout přihlášku z přílohy a zaslat e-mailem na amsp@amsp_cz nebo poštou na naši adresu: AMSP ČR, Sokolovská 100/94, 186 00  Praha 8 - Karlín.

Vaše přihláška bude projednána na nejbližším zasedání představenstva (zasedá zpravidla každý poslední čtvrtek v měsíci vyjma letních měsíců a závěru roku) a budete vyrozuměni o přijetí. Následně Vám bude vystavena faktura na příslušnou výši členského příspěvku (v druhé polovině roku vždy alikvótní část) - viz platební řád. 

Právoplatným členem se stáváte dle stanov po zaplacení členského příspěvku. Získáte tak přístup k dalším službám, výhodám a benefitům určeným jen pro členy AMSP ČR. Členství je dobrovolné a je automaticky prodlužováno každý rok, pokud není ukončeno z důvodů uvedených v zániku členství dle Stanov AMSP ČR § 7 (http://www.amsp.cz/stanovy) nebo pokud se strany nedohodnou jinak.


Členská přihláška - ČJ Členská přihláška - ČJ (79,00 KB)
Membership Application - AJ Membership Application - AJ (391,00 KB)
Registrace pozorovatele - ČJ Registrace pozorovatele - ČJ (79,00 KB)
Registration Observer - AJ Registration Observer - AJ (391,50 KB)

Členská přihláška AMSP ČR

Chci se stát*Úplné jméno nebo název organizace*

IČ*

DIČ*

Adresa sídla společnosti*

Město*

PSČ*

Doručovací adresa (pokud se liší od sídla společnosti):

Počet pracovníků ve firmě*

Roční obrat (orientačně)

Webové stránky

E-mail*

Telefonní číslo*

CZ-NACE (obor podnikání)*

Nevíte si rady? Seznam kódů CZ-NACE zde: http://www.nace.cz

Exportujete?*Jste rodinná firma?* (rodinná firma z pohledu vlastnické struktury, zapojení dvou a více rodinných příslušníků do podnikání)Kontaktní osoba*

Funkce*

Jak/kde jste se o AMSP ČR dozvěděli?* (na semináři, konferenci, z médií, z internetu, od známých apod.)

Každý člen/pozorovatel je povinen se řídit Etickým kodexem AMSP ČR http://www.amsp.cz/eticky-kodex

Souhlasím se zasíláním elektronických informací od AMSP ČR-Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a zpracováním a užitím poskytnutých osobních údajů dle zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro obchodní a marketingové účely AMSP ČR a informací o službách a produktech třetích stran, které jsou s AMSP ČR ve smluvním vztahu, a to užitím výše uvedené adresy, IČ, telefonních čísel nebo elektronické adresy. Tato sdělení mohou obsahovat informace o připravované legislativě související s podnikatelským prostředím, speciální bankovní produkty pro malé a střední podniky a živnostníky, průzkumy, avíza dotačních příležitostí pro firmy, informace o proexportní podpoře, balíčky zvýhodněných produktů a služeb od generálního partnera a hlavních partnerů AMSP ČR apod. Subjekt údajů poskytuje shora uvedené údaje dobrovolně a je oprávněn svůj souhlas kdykoli odvolat, a to prostřednictvím e-mailu: amsp@amsp.cz . Subjekt údajů má právo na přístup k osobním údajům, požádat o vysvětlení a případně odstranění vzniklého stavu, zejména provedení opravy, doplnění či likvidaci jeho údajů. *CAPTCHA Image   Reload Image


Nahoru

Kalendář akcí

« 2020 »
« říjen »
  Po Út St Čt So Ne
40       1 2 3 4
41 5 6 7 8 9 10 11
42 12 13 14 15 16 17 18
43 19 20 21 22 23 24 25
44 26 27 28 29 30 31  

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.