Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


Předkládáme revoluční ekonomický zpravodaj pro malé a střední firmy

Neobvyklým způsobem vyřešila Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR požadavek podnikatelů poskytovat srozumitelný ekonomický servis hlavních událostí v tuzemsku a ve světě, které mají vliv na podnikání. Finanční skupina Roklen společně s Asociací (AMSP ČR) uzavřely spolupráci a vytvořily unikátní Kompas Podnikatele, který přináší neotřelou formou ekonomické informace důležité pro podnikatelská rozhodnutí, včetně informací z měnových trhů a přehledů klíčových ukazatelů.

Kompas Podnikatele váš rychlý průvodce aktuálním ekonomickým děním

Součástí Kompasu Podnikatele jsou témata z českého ekonomického prostředí a oblastí, jež se bezprostředně dotýkají každodenních podnikatelských problémů. Podnikatel se například dozví, která odvětví v poslední době frčí, jaká je v České republice ekonomická nálada, jak se vyvíjejí mzdy nebo jak drahé jsou v současnosti podnikatelské úvěry s výhledem až na 12 měsíců.

Atraktivní infografika, přehledně zpracované informace o aktuálních měnových kurzech, shrnutí nejdůležitějších událostí za poslední dva týdny i předpověď dalšího vývoje na trzích až na rok dopředu - také to obsahuje každé vydání nového newsletteru.

V každém vydání nebude chybět ani jedno speciální téma od hlavního ekonoma skupiny Roklen Lukáše Kovandy, glosující nejvýznamnější události uplynulých dvou týdnů. Toto činí z  Kompasu Podnikatele unikátní zpravodajství, které se může stát klíčové pro podnikatelská rozhodnutí.

První vydání již 15. ledna!

Newsletter Kompas Podnikatele bude vycházet každé dva týdny v pátek dopoledne, přičemž první vydání naleznou členové a partneři asociace ve svých emailových schránkách 15. ledna 2016. Pokud ještě nejste v kontaktu s AMSP ČR, registraci můžete provést zde.

Roklen Fin, a.s. („Roklen“) je novou finanční skupinou, zaměřující se na poskytování moderních finančních služeb určených zejména pro střední a malé podniky a pro podnikatele. Jako odborník na směnu deviz nabízí skupina Roklen svým klientům výhodná řešení v mezinárodním platebním styku v rámci produktu Roklen FX, nebo jim denně poskytuje nejdůležitější informace nejen z této oblasti na portálu Roklen24.

AMSP ČR reprezentuje zájmy více než 260 000 podnikatelských subjektů v pěti hlavních segmentech: rodinné firmy, začínající podnikatelé, řemeslníci, drobný obchod a ženy v podnikání. Je připomínkovým místem a poskytuje svým členům informační servis cíleně zaměřený na jejich oblast podnikání. Nabízí jim ale také zvýhodněné balíčky produktů, připravuje řadu podpůrných projektů a grantů, vydává publikace a připravuje vzdělávací programy. 

roklen.jpg


Nahoru

Kalendář akcí

« 2020 »
« květen »
  Po Út St Čt So Ne
18         1 2 3
19 4 5 6 7 8 9 10
20 11 12 13 14 15 16 17
21 18 19 20 21 22 23 24
22 25 26 27 28 29 30 31

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.