Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


POZVÁNKA NA NEJVĚTŠÍ JARNÍ VELETRHY BYDLENÍ V PRAZE

Přijďte se inspirovat na největší veletrhy bydlení, designu a zahrad, které proběhnou od čtvrtka 23. března do neděle 26. března v letňanském areálu PVA EXPO PRAHA. Souběžně se představí veletrhy FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR FURNITURE, DESIGN SHAKER, BYDLENÍ, nové projekty a letos poprvé i výstava SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE. Návštěvníci tak najdou „pod jednou střechou“ vše, co se týká stavby, vybavení, interiérů, designu a zahrady.

Již po čtyřiadvacáté se na veletrhu FOR HABITAT představí firmy působící v odvětví stavby, renovací a rekonstrukcí. Vystavovatelé poradí návštěvníkům s řešením pevných částí interiéru, jako jsou např. podlahy, schodiště, okna a dveře.

Na veletrhu FOR FURNITURE se zájemcům o vybavení interiéru představí klasický, moderní, stylový i designový nábytek, renomovaná designová studia a designéři, ale také mladí umělci. Návštěvníci budou mít možnost zhlédnout i praktické ukázky vzorových interiérů doplněné nabídkou atraktivních dekorací. Nedílnou součástí veletrhu bude výběrová přehlídka interiérového designu pod názvem DESIGN SHAKER. V rámci doprovodného programu je připraven projekt SCÉNA, INSPIRACE & TRENDY 2017, kde se budete moci inspirovat čtyřmi interiérovými styly světových trendů bydlení pro rok 2017, letos ve stylu pastelových a jemných tónů, s mnoha přírodními materiály, jako jsou dřevo, kámen či vlna, v kombinaci nového a starého designu nebo v kombinaci světlých a neutrálních tónů s výraznými barvami např. červené či zelené.  

V rámci výstavy DESIGN GALLERY najdete vybrané designové solitéry a představí se zde vítězné exponáty soutěže NÁBYTEK ROKU 2017. Tuto soutěž každoročně pořádá Asociace českých nábytkářů.

V PVA EXPO PRAHA v Letňanech se nově v rámci těchto veletrhů uskuteční také pátý ročník specializované výstavy SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE.

Výstava je, stejně jako její předchozí ročníky, určena především odborníkům, ale i všem, kteří se zajímají o tento obor nebo se chystají profesionálně nasvítit svůj bytový nebo firemní interiér. K vidění budou rovněž ukázky studentských prací a připraven je i odborný doprovodný program.                        
Milovníky zahrad a zeleně potěší na veletrhu FOR GARDEN ukázky zahradní architektury, zahradních staveb, zahradní nábytek, technika a nářadí, zeleň i další zajímavé inspirace pro doplnění stávající zahrady či vybudování zahrady zcela nové. Ti, kteří hledají nové bydlení, si jistě nenechají ujít výstavu BYDLENÍ, nové projekty, na které nabídnou renomovaní pražští a středočeští developeři své aktuální i připravované projekty. 

Čestná vstupenka ke stažení zdarma ZDE.

BANNER_SOUBEH_540_2.jpg

Více informací naleznete ZDE.


Nahoru

Kalendář akcí

« 2021 »
« duben »
  Po Út St Čt So Ne
13       1 2 3 4
14 5 6 7 8 9 10 11
15 12 13 14 15 16 17 18
16 19 20 21 22 23 24 25
17 26 27 28 29 30    

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.