Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


Užitečné odkazy

‹‹   Předchozí   1 2 3 4   Následující   ››

Publikace "Spory mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem"

Publikace vznikla v rámci projektu „Udržitelnost sociálního dialogu v ČR – rozvoj kvality služeb zástupců zaměstnavatelů“, reg. č. CZ.1.04/1.1.01/02.00012. Projekt je fi nancován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

 

Tendry a veřejné zakázky

Užitečné odkazy na databáze TED tendrů EU, tendrů pro zahraniční pomoc EU či veřejné zakázky EU.

 

Právo Evropských společenství

Užitečné odkazy na Portál legislativy, Překlady technické legislativy a legislativy ES či Český normalizační institut.

 

Přístup k užitečným informacím

Oficiální portál Evropské unie: http://europa.eu/ - naleznete zde informace o institucích a politikách EU, o členských a kandidátských zemích, o komunitární legislativě apod. Důležité údaje a dokumenty jsou k dispozici v 11 oficiálních jazycích Unie, po rozšíření EU v květnu 2004 bude spuštěna i česká verze.

 

CLOUD COMPUTING aneb Jak využít nových technologií ve svůj prospěch

Shrnutí "Týdne v cloudu" - na základě výsledků průzkumu Google, AMSP ČR a agentury Aspectio na téma využívání "cloud computingu" v malých a středních firmách jsme ve spolupráci s českým Googlem a mediálním partnerem Profit připravili v týdnu na přelomu listopadu a prosince 2011 seriál pro malé a střední firmy a podnikatele "Týden v cloudu". Zde přinášíme jeho shrnutí spolu s praktickými informacemi, radami a tipy pro podnikatele.  

 

Pro začínající i stávající podnikatele

ČMZRB – Českomoravská záruční a rozvojová banka, a. s. (ČMZRB) je rozvojovou bankou České republiky. Napomáhá v souladu se záměry hospodářské politiky vlády České republiky a regionů rozvoji malého a středního podnikání, infrastruktury a dalších sektorů ekonomiky vyžadujících veřejnou podporu. ČMZRB je členem AMSP ČR od vzniku asociace (r. 2000) a je zastoupena přímo v představenstvu asociace.

 

Platforma pro transparentní veřejné zakázky

Platforma pro transparentní veřejné zakázky je projekt za zvýšení transparentnosti a efektivnosti zadávání veřejných zakázek. AMSP ČR je členem Platformy Do tohoto projektu zapojeny jak politické strany, tak i podnikatelské asociace a veřejné instituce. Konkrétním cílem této iniciativy je vytvoření konsenzuálního návrhu principů, jejichž legislativní zakotvení přinese zvýšení transparentnosti a efektivnosti zadávání veřejných zakázek. Společný návrh v podobě popisu věcného řešení, nikoliv paragrafovaného znění, předloží expertní skupina do 7. května plénu složenému ze zástupců všech zúčastněných subjektů. Datum je zvoleno tak, aby politické strany měly ještě před volbami možnost zavázat se, že po ustavení nové vlády návrh dopracují do podoby paragrafovaného znění a následně jej podpoří při průchodu Parlamentem, a to bez ohledu na složení nové vlády.

 

Pro exportéry

Zde naleznete souhrnné informace o kontaktních místech a institucích pro podporu exportu.

 

Pro začínající podnikatele

Ve spolupráci s advokátní kanceláří PRK Partners s.r.o. a BDO Tax s.r.o. jsme pro vás připravili základní informace potřebné k zahájení podnikání.   © PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář, BDO Tax s.r.o. - všechna práva vyhrazena. Informace obsažené v níže uvedených pdf. souborech nelze považovat za právní ani daňové rady, nejsou vyčerpávající a nejsou zamýšleny pro žádné konkrétní použití. Před aplikací zde obsažených informací nebo rozhodnutím učiněným na jejich základě doporučujeme vyhledat nezávislou a odbornou právní či daňovou konzultaci.

 

Příručka pro ohlašování do Integrovaného registru znečišťování životního prostředí (IRZ)

Tato příručka představuje kompletní podklad pro plnění ohlašovacích povinností provozovatelů do Integrovaného registru znečišťování životního prostředí.

 

Objevte nové trhy

Řada obchodních příležitostí pro malé a střední podnikatele se objevuje na nově se rozvíjejících trzích tradičních obchodních teritorií Afriky, Latinské Ameriky, Indie, Vietnamu, Ruska i Jižní Koreji. V exkluzivní sérii článků místopředsedy AMSP ČR Karla Havlíčka se můžete dále seznámit i s možnostmi, které se nově nabízejí českým podnikatelům na těchto trzích ale i najít nové příležitosti třeba v Číně či v JAR.

 

Portál pro snadnou environmentální praxi

treti_ruka_cmyk_3.jpg Politika webu: přiblížit a vysvětlit problematiku složek ŽP, reagovat na aktuální témata včetně legislativních změn, mediálně podporovat důležité environmentální a jiné akce  

 

Poradna k technickým překážkám obchodu

Bezplatná poradna je určena pro ty, kteří potřebují lepší orientaci v oblasti ochrany spotřebitele, bezpečnosti výrobků, odpadové a obalové problematice, povinnostech v oblasti životního prostředí, chemických látek a elektronického obchodování. Poskytujeme i obecné poradenství u předpisů pro podnikání, zejména pro obchodní činnost.

 

Seznámení s aplikací EPO pro elektronické podání daní

Tato úvodní dokumentace Vám stručně popíše hlavní kroky, kterými je třeba projít, abyste úspěšně vytvořili a poslali elektronické daňové podání.

 

Elektronické podání daní

Daňový portál - elektronické služby finanční správy České Republiky

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4   Následující   ››

Nahoru

Kalendář akcí

« 2021 »
« duben »
  Po Út St Čt So Ne
13       1 2 3 4
14 5 6 7 8 9 10 11
15 12 13 14 15 16 17 18
16 19 20 21 22 23 24 25
17 26 27 28 29 30    

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.