Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


Projekty

‹‹   Předchozí   1 2 3

Projekt „Maminky, nebojte se podnikání. Ukážeme Vám, jak na to!“

Pátek, 22. duben 2011

Cílem projektu realizovaného v rámci OP LZZ ve Výzvě č. 54, kde se AMSP ČR stala partnerem, je prosazování cílených opatření pro plnění principu rovných příležitostí žen a mužů na trhu práce a vytváření podmínek pro soulad rodinného a pracovního života. Konkrétně pak pomoci matkám na rodičovské dovolené, které se nemohou vrátit do svých zaměstnání, aby se pustily do svých projektů a nebyly diskriminovány proti bezdětným konkurentkám ženám, ani mužům.

Zapojte se do Letní školy internetu Online Start!

Pondělí,  2. srpen 2010

Logo_letni_skola__1__3.png Pokud jste se nestihli zapojit do naší květnové internetové univerzity pro podnikatele Online Start!, máte nyní další šanci: Spolu s českým Googlem a serverem Podnikatel.cz jsme připravili speciální Letní školu internetu. Zapojte se a objevte internet pro vaše podnikání!

INVESTICE DO NÁPADU

Pondělí, 26. duben 2010

Máte nápad, ale nevíte jak nebo s kým ho realizovat? Chybí Vám finanční prostředky pro realizaci Vašich vizí? Pak právě Vám je určen projekt „INVESTICE DO NÁPADU“. Rádi bychom Vás informovali o dalším zajímavém projektu pro podnikatele, kde se Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR stala partnerem. Naším cílem je podpořit firmy a podnikatele v jejich podnikatelských aktivitách. Projekt si klade za cíl zprostředkovat spolupráci mezi drobnými a středními podnikateli, případně studenty na straně jedné a mezi investory na straně druhé.

Podnikatelé, přihlaste se do projektu “Online Start!” a objevte možnosti internetu pro vaše podnikání

Středa, 14. duben 2010

logo_Online_Start_1.jpg Od 14.4.2010 otevřela AMSP ČR bezplatný měsíční online kurz o možnostech internetu pro malé a střední podniky i živnostníky. Naše “online univerzita” je pořádána ve spolupráci s českým Googlem a společností ACTIVE24 a představí nezbytné internetové minimum každého podnikatele: jak propagovat firmu na internetu (bezplatně i pomocí reklamy), jak si založit web a jak na něm sám sebe správně prezentovat.

Mezinárodní projekt NU-ROOF

Čtvrtek, 14. leden 2010

Tento mezinárodní projekt byl schválen k realizaci v rámci  7. Rámcového programu Evropské unie. Konkrétně se jedná o část 7RP zaměřenou na „Výzkum ve prospěch sdružení MSP, tzn. podporu většího uskupení MSP při řešení společné problematiky v určitém sektoru“. Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR - jako jeden ze stěžejních partnerů projektu - má za hlavní úkol zprostředkovat svým členským podnikům (z předmětné oblasti) přístup k výzkumným a vývojovým kapacitám.  

Projekt „PODPORA KONKURENCESCHOPNOSTI MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ZLÍNSKÉHO KRAJE“

Úterý,  1. září 2009

Cílem projektu je přispět ke zvyšování adaptability zaměstnanců a konkurenceschopnosti malých a středních podniků prostřednictvím rozšiřování jejich odborných znalostí, dovedností a kompetencí zaměstnanců a zaměstnavatelů ve Zlínském kraji.

Projekt „PODPORA ROZVOJE LIDSKÝCH ZDROJŮ V OBLASTI MARKETINGU, VÝROBY A PRODEJE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE“

Úterý,  1. září 2009

Cílem projektu je přispět ke zvyšování adaptability zaměstnanců a konkurenceschopnosti malých a středních podniků prostřednictvím rozšiřování jejich odborných znalostí, dovedností a kompetencí zaměstnanců a zaměstnavatelů v Královéhradeckém kraji. Účastníci projektu získají vyšší odbornou úroveň v oborově zaměřených a modulárně sestavených programech.

Projekt OK 475

Úterý, 13. leden 2009

Projekt v rámci EUPRO Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy zaměřený na průmyslový výzkum a vývoj v ČR. AMSP ČR je řešitelem projektu „OKO - Oborová kontaktní organizace pro průmyslový výzkum a vývoj v ČR“ č. j. OK 475.

Projekt IMP3rove – podpora inovací malých a středních podniků

Úterý, 25. září 2007

Projekt je pod IMP3rove záštitou Evropské Komise jako součást programu EUROPE INNOVA celoevropsky realizován konsorciem koordinovaným společností A. T. Kearney Německo. Evropská Unie si uvědomuje, že v konkurenci  s dalšími zeměmi světa, především se Spojenými státy americkými a některými asijskými zeměmi, je rozhodující dynamika inovačních procesů. To není problém velkých, především nadnárodních společností, které mají dostatečné zdroje na využívání progresivních trendů. Zaostávání je zřejmé především na poli malých a středních podniků, kde Evropa nemá takové inovační tempo jako řekněme USA.

Projekt „Interní trenéři-klíč k úspěchu malých firem“

Neděle, 13. srpen 2006

Cílem projektu je vytvořit ve firmách vlastní systém vzdělávání svých zaměstnanců.

Projekt „ZIP-Interaktivní portál pro řízení a sdílení znalostí“

Neděle, 13. srpen 2006

Cílem projektu je vybudování specializovaného webového Portálu, který bude sloužit lepší vzdělanosti a informovanosti manažerů pražských ziskových a neziskových organizací, zejména malých a středních podniků. Součásti portálu bude on-line konzultační služba a e-learningová učebnice s databází praktických případových studií.

Projekt „Společný akční program pro vzdělávání učňů“

Neděle, 13. srpen 2006

Cílem projektu bylo vytvoření společného ekvivalentu v zemích EU ve vzdělávání, zatím ve vybrané stavební profesi. Do projektu bylo zapojeno 5 evropských zemí.  

‹‹   Předchozí   1 2 3

Nahoru

Kalendář akcí

« 2021 »
« říjen »
  Po Út St Čt So Ne
39         1 2 3
40 4 5 6 7 8 9 10
41 11 12 13 14 15 16 17
42 18 19 20 21 22 23 24
43 25 26 27 28 29 30 31

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.