Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


Projekty

‹‹   Předchozí   1 2 3   Následující   ››

Projekt TUNED UP! Diverzity management v MSP

Středa, 26. listopad 2014

logo_TunedUp_1_1.jpg Projekt „TUNED UP!“ byl realizován v rámci komunitárního programu ERASMUS+. Projekt se snažil reagovat na objektivně vzrůstající potřebu kvalitního řízení diverzity (různorodosti) a to i v MSP.

Projekt "Malý obchod"

Čtvrtek, 30. říjen 2014

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR zahajuje další klíčový projekt naplňující dlouhodobou misi Asociace – prostřednictvím drobného podnikání udržet základní obslužnost regionů. Za tímto účelem představila postupně AMSP ČR svoje aktivity zaměřené na zahájení podnikání mladých (Svou cestou – Young Business), podporu řemesel (Fandíme řemeslu), začínajících podnikatelek (Podnikavá žena) nebo rodinného byznysu (Rodinná firma). Dalším krokem zástupce nejširší skupiny malých a středních podnikatelů k udržení fungující regionální  infrastruktury je projekt Malý obchod. SOUČASNÝM PRIORITNÍM TÉMATEM PROJEKTU JE EET-ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB – VIZ WWW.ELTRZBY.CZ

Projekt "Rodinná firma"

Úterý, 29. červenec 2014

Rodinný byznys je základem světové, nikoliv však české ekonomiky. Zatímco ve světě kontrolují rodinné firmy téměř 80 % HDP vytvořeného podnikatelskými subjekty, u nás mají díky řádění komunistů ve druhé polovině 20. století podíl sotva čtvrtinový. I zde hledejme důvod, proč stále nelze považovat naše prostředí za zcela stabilní. Růst rodinného podnikání je totiž nejen vizitkou naší dovednosti, ale je i jasnou známkou stability prostředí.

Projekt "Podnikavá žena"

Úterý, 29. červenec 2014

V každém regionu žijí podnikavé ženy. A v každém regionu žijí ženy, které by podnikat chtěly, je to jejich sen, přání dokázat si své schopnosti nebo jednoduše nutnost postarat se sama o sebe a o rodinu. Každá žena má jinou motivaci začít. Všechny ale mají jedno společné – k tomu, aby začaly, potřebují pomocnou ruku.

Projekt "Společně pro úspěch vašeho podnikání"

Úterý, 27. květen 2014

Jednoletý projekt financovaný Evropskou komisí, jehož cílem je navázání a prohloubená spolupráce institucí a organizací v ČR, jež jsou zaměřeny na podporu podnikání. Projekt je realizován v rámci projektu Czech Local Visibility Events a AMSP ČR je jeho součástí.

Projekt "RASDI - Regionální přístup k sociálnímu dialogu v průmyslových MSP"

Úterý, 25. únor 2014

Projekt RASDI je založen na mezinárodní spolupráci na podporu sociálního dialogu v průmyslových odvětvích. Konsorcium se skládá z 5 sdružení/asociací na podporu MSP s aktivním přístupem k sociálnímu dialogu, který se odehrává v jejich regionech.

Projekt "Efektivnější stavebnictví"

Čtvrtek, 16. leden 2014

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR získala na základě Žádosti o finanční podporu přidělený projekt, který nese název „Efektivnější stavebnictví“ a je registrován pod číslem: CZ.1.07/3.2.11/03.0036. Tento projekt je realizován v rámci globálního grantu: Podpora nabídky dalšího vzdělávání ve Středočeském kraji. Projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a rozpočtu České republiky.

Projekt "Fandíme řemeslu!"

Pondělí,  4. listopad 2013

ZAKLADNI_VERZE_CMYK_1.jpg Podpora řemesel v ČR je v žalostném stavu. Ačkoliv je kvalitní řemeslo základem infrastruktury a vizitkou regionů, diskuse o něm je velmi povrchní a neodborná. Cechy nemají systémové zastání, politici se živnostníky ohánějí pouze v předvolební kampani, ale jejich faktické problémy jsou jim na míle vzdálené.

Projekt „Svou cestou – Young Business“

Úterý, 28. květen 2013

Asociace mladých a středních podniků a živnostníků mobilizuje mladé a z tohoto důvodu připravila největší kampaň mezi mladými v posledních letech s názvem „Svou cestou - Young Business“. Ve všech regionech bude asociace prostřednictvím mentorů, soutěží a přednášek seznamovat mladou generaci s příležitostmi i nástrahami vlastního byznysu. Na středních a vysokých školách, v hubech a na sociálních sítích se bude snažit mladé přesvědčit, že mít vliv znamená být nezávislý.

Projekt „European Entrepreneurs Campus“

Čtvrtek, 16. květen 2013

AMSP ČR je od konce minulého roku členem mezinárodního projektového týmu organizací zapojených do implementace projektu „European Entrepreneurs Campus“ realizovaného v rámci Programu celoživotního učení, Leonardo da Vinci – Přenos inovací. Tyto projekty jsou obecně zaměřeny na přenos příkladů dobré praxe ze zahraničí, jejich adaptaci na lokální podmínky a jejich následnou implementaci v rámci kontextu daného prostředí. Předmětem tohoto projektu je přenos metodik a nástrojů pro stimulaci podnikavosti studentů i akademických pracovníků úspěšně používaný na Univerzitě jižního Dánska.

Projekt „Erasmus pro začínající podnikatele“

Úterý, 14. květen 2013

Evropský výměnný program pro podnikatele – „Erasmus pro začínající podnikatele / Erasmus for Young Entrepreneurs“ byl naší asociací oficiálně zahájen 1. 2. 2013. Díky realizaci tohoto projektu v následujících 2 letech mají nově i čeští začínající podnikatelé možnost nabýt nových zkušeností od zkušených podnikatelů, kteří provozují malé a střední podniky v jiných zemích Evropské unie (EU27 + Lichtenštejnsko, Norsko, Island, Černá hora, Albánie, Srbsko, Izrael, Chorvatsko, Makedonie a Turecko).

Projekt „Vzdělávání ve strategickém řízení pro manažery/vlastníky malých a středních podniků“

Pátek, 11. leden 2013

Projekt na podporu malých a středních podniků (SME) byl odstartován v prosinci 2012 a byl financován z podpory Evropské komise prostřednictvím Národní agentury pro evropské vzdělávací programy (NAEP), České republiky, Výzvy Leonardo da Vinci "Transfer inovací 2012".

Projekt „Implementace flexicurity v ČR“

Středa,  1. srpen 2012

Implementace přístupů k flexicurity v malých a středních podnicích (MSP) v podmínkách ČR s využitím zahraniční spolupráce, Registrační číslo: CZ.1.04/5.1.01/77.00248

Projekt UEAPME a akademie Avignon – „PEGASE“

Pondělí, 26. březen 2012

Projekt je zaměřen na podporu evropského sociálního dialogu u mikro- a malých firem. Zapojeno je devět států (Kypr, Česká republika, Estonsko, Maďarsko, Malta, Polsko, Rumunsko, Slovinsko a jedna kandidátská země Chorvatsko). Projekt koordinuje UEAPME-Evropská asociace řemesel, malých a středních podniků se sídlem v Bruselu, kde je AMSP ČR členem.

Projekt „Podnikání jako cesta k seberealizaci matek při péči o děti“

Pondělí, 18. červenec 2011

Cílem projektu realizovaného v rámci OP LZZ ve Výzvě č. 63, kde se AMSP ČR stala partnerem, je pomoci rodičům na rodičovské dovolené, kteří se nemohou nebo nechtějí vrátit do svých zaměstnání, aby se pustili do svých projektů a nebyli diskriminováni proti bezdětným konkurentkám ženám i mužům. Podnikání je velice vhodným způsobem seberealizace při péči o děti především kvůli časové flexibilitě a svobodě rozhodování.

‹‹   Předchozí   1 2 3   Následující   ››

Nahoru

Kalendář akcí

« 2021 »
« říjen »
  Po Út St Čt So Ne
39         1 2 3
40 4 5 6 7 8 9 10
41 11 12 13 14 15 16 17
42 18 19 20 21 22 23 24
43 25 26 27 28 29 30 31

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.