Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


Nové programovací období 2014 – 2020 pro podporu rozvoje malého a středního podnikání v regionech České republiky

Jsme zvyklí vycházet ve svých projektech z finančních zdrojů na národní úrovni, zapomínáme, že jsme členským státem Evropské unie. Je praktickou a denní zkušeností chápat všechny nabízené příležitosti. Aby tomu tak bylo, je nutno znát a dobře se orientovat v úrovni nadnárodní spolupráce. Komunitární programy jsou přístupné pro každého z členských států Evropské unie již od roku 2008.

                              Bohemia_EU_Planners.jpg

Znát mechanismus projektového řízení právě pro čerpání přímých peněz z Bruselu v rámci komunitárních programů, je přidaná evropská hodnota kurzů nabízené profesní kvalifikace, organizované autorizovaným subjektem tj. Bohemia EU Planners v podmínkách standard NSK České republiky (více na www.bohemiaeuplanners.eu). Příklady komunitárních programů tj. Erasmus pro začínající podnikatele, Horizon 2020, Erasmus +, Evropa pro občana, Kreativní Evropa, Střední Evropa atd.

Záměrem bylo připravit soubor informačního vzdělávání a projektového řízení včetně ověření na příkladech projektů s přímou účinností do praktického denního života jednotlivých zájemců z řad malých a středních podniků, neziskových organizací a veřejné správy. Cílem je pak přenést, ověřit a hlavně uplatnit možnosti těchto projektových záměrů pro potenciál rozvoje vlastní firmy, obce, města, regionu prostřednictvím žadatele projektu tj. MSP (event. NNO, veřejná správa). V čem se toto vše liší je ve formě zpracování (rychlost, jednoduchost, četnost, propracovanost) a v začlenění do nadnárodní spolupráce v rámci EU, Evropy jako takové a třetích zemí. Poznání a přenos příkladů dobré praxe při modifikaci v našem prostředí.

Nabízená profesní kvalifikace v oborech Administrátor projektu a Manažer projektu je vytvořena na základě zkušeností detailní práce jak v podmínkách bruselského prostředí (a tudíž ověření praxe z členských států EU), tak v četném kontaktu spolupráce s regiony v ČR. Tyto kurzy profesní kvalifikace zajistí absolventovi kreativitu pracovní příležitosti, vlastního rozvoje a rozvoje firmy, podniku. Kvalifikace je určena pro období 2014+ tj. nové programovací období pro roky 2014-2020. Pokrývá povinné standardy zadané Ministerstvy ČR (MMR a MŠMT) a je aktualizována a rozvinuta do souboru znalostí pro komunitární programy, tzn. předkládat projektové záměry přímo na výzvy do Bruselu a čerpat tak přímé peníze z těchto zdrojů.

Bohemia EU Planners, s.r.o je členem AMSP ČR a autorizovanou právní osobou pro kurzy profesní kvalifikace projektového managementu dle standard NSK ČR. Svůj rozvoj firmy můžete podpořit nejen získanou odborností v těchto kurzech, ale uplatnit tyto vědomosti při rozvoji vaší firmy též v rámci výjezdu na odbornou stáž či vaší spoluúčasti v projektu. Je zde i možnost při vaší komunikaci s Úřady práce volit pro vaše zaměstnance formu zvolené rekvalifikace a změnit pro ně pozici na formu Fundraising manažerů, jenž budou takto pro nadcházející období pro vás vyškoleni.


Dotazy vám rádi zodpovíme na emailu: raymova@bohemiaeuplanners_eu


PROFESNI_KVALIFIKACE_pro_obdobi_2014_Manazer_projektu_Administrator_projektu_.pdf PROFESNI_KVALIFIKACE_pro_obdobi_2014_Manazer_projektu_Administrator_projektu_.pdf (568,29 KB)


Nahoru

Kalendář akcí

« 2020 »
« říjen »
  Po Út St Čt So Ne
40       1 2 3 4
41 5 6 7 8 9 10 11
42 12 13 14 15 16 17 18
43 19 20 21 22 23 24 25
44 26 27 28 29 30 31  

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.