Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


CZEVITRUM s.r.o. vítězem grantu pro začínající podnikatele

Grant 300.000 Kč od Komeční banky v rámci projektu "Nastartujte se" připraveného ve spolupráci s AMSP ČR získal začínající výrobce designového osvětlení. Odborná porota vybrala z 82 přihlášených podnikatelských projektů společnost Czevitrum – výrobce originálního interiérového osvětlení a doplňků, který kombinuje tradiční českou sklářskou výrobu a nejmodernější LED technologie. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhlo 13. listopadu 2014 u příležitosti Dne podnikatelů České republiky.  

Grantovým programem „NASTARTUJTE SE“ chce Komerční banka spolu s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) usnadnit rozjezd podnikání mladým. Projekt navazuje na dlouhodobou spolupráci obou partnerů na projektu Svou cestou – Young Business, jehož cílem je podpořit a inspirovat mladé lidi k podnikání.

„Do grantového programu jsme se přihlásili, abychom porovnali náš projekt v konkurenci s dalšími start-upy, obdrželi zpětnou vazbu od investorské veřejnosti a samozřejmě nás motivovala i možnost získat zajímavý grant, který by nám pomohl v urychlení našeho podnikání. Díky vítězství můžeme nyní například rychle posílit naše výrobní kapacity a rozšířit partnerskou síť designových showroomů v zahraničí,“ uvedl Vlastimil Janecký, jeden ze zakladatelů společnosti Czevitrum.

 

Cenu veřejnosti a finanční grant 50 tisíc Kč za nejvíce hlasů od veřejnosti, která hodnotila zpracovaná videa s představením projektu na stránkách www.nastartujtese.cz, získal s takřka 6 tisíci hlasy projekt „30ti denní výzva“ Mariky Janečkové. Jde o internetový projekt zaměřený na motivaci lidí ke zdravému životnímu stylu.

 

„Jsme velmi rádi za dlouhodobé partnerství s AMSP ČR na aktivitách podporující mladé a podnikavé lidi. Naším cílem je stát se partnery podnikatelů od samotného začátku a poskytovat jim naše služby a poradenství vedoucí k jejich rozvoji. Program „Nastartujte se“ není pouze o finanční odměně pro nejlepší. Je portálem přinášející inspiraci a možnost sdílet nápady i zkušenosti,“ uvádí Radek Basár, Zástupce výkonného ředitele Marketing a komunikace v Komerční bance.

„Je třeba si uvědomit, že nám expiruje první generace porevolučních podnikatelů, kteří začínali z nuly a obvykle bez koruny v kapse. Nadšení z 90. let se asi už opakovat nebude, ale nezačneme-li se zajímat o další generaci, která bude připravena budovat si vlastní firmy, denně podstupovat rizika a hrát o svůj podnikatelský dvorek, potom se nám to vymstí. Každá zdravá společnost potřebuje silný podnikatelský sektor a každý velký byl kdysi malý. Cílem projektu Svou cestou je mobilizovat schopné jedince k vlastnímu podnikání. Nastartujtese.cz je jedním z nástrojů, jak jim vlastní cestu přiblížit, shrnuje předseda představenstva AMSP ČR Karel Havlíček.


„Nastartujte se“ je program Komerční banky a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR podporující začínající podnikatele. Na webové stránce www.nastartujtese.cz najdou zájemci o podnikání řadu inspirativních příběhů a videí. Registrací na portálu se pak dostanou k výhodným nabídkám od partnerů programu.

1.místo-CZEVITRUM


Nastartujte_se_1.misto_CZEVITRUM_1.jpgCena veřejnosti-30denní výzva, Marika Janečková
 

Nastartujte_se_Cena_verejnosti_30denni_vyzva_Marika_Janeckova_1.jpg

Fotogalerie ze Dne podnikatelů 2014:Nahoru

Kalendář akcí

« 2020 »
« květen »
  Po Út St Čt So Ne
18         1 2 3
19 4 5 6 7 8 9 10
20 11 12 13 14 15 16 17
21 18 19 20 21 22 23 24
22 25 26 27 28 29 30 31

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.