Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


MeoHub vám pomůže úspěšně expandovat do USA

Projekt MeoHub USA byl speciálně připraven pro malé a střední firmy za účelem odstranit bariéry vstupu na velmi atraktivní americký trh a zjednodušit tak celý proces expanze. Vedle lukrativního sídla společnosti v New Yorku včetně kanceláře pro manažera z firmy partnera nabízí MeoHub asistenci se založením firmy, administrativou, získáním víz, patentové a licenční poradenství, právní služby a zprostředkování obchodních kontaktů. MeoHub je určen především společnostem, které mají unikátní produkt a zkušenost s expanzí na jiný než český trh.

Pokud máte zájem o více informací, podívejte se na stránky www.meohub.cz, kde se můžete do poloviny ledna 2015 projektu přihlásit.  Za přihlášení do projektu MeoHub neplatíte žádné manipulační ani vstupní poplatky, platby jsou až na bázi tzv. success fee – tedy procenta z new business a podíl v nově vzniklé firmě. To zvyšuje motivaci MeoHub USA maximálně podpořit váš úspěch na americkém trhu.  Náklady, které nese partner, souvisí hlavně s pobytem jeho managementu v USA, objednanými službami a prezentací výrobků na veletrzích a výstavách. Pronájem prostor kanceláří má partner v rámci projektu MeoHub zdarma.

logo_meohub.jpg

Projekt MeoHub byl vytvořen na základě spolupráce AMSP ČR se společností Meopta a jeho hlavním cílem je pomoci zjednodušit malým a středním firmám jejich start na trhu ve Spojených státech amerických.

Garantem projektu je Gerald Rausnitz, generální ředitel Meopta Group, který spolu se svým strýcem Paulem zachránil přerovskou Meoptu před bankrotem a vybudoval z ní velmi úspěšnou nadnárodní společnost, která dává práci 2500 lidem v České republice a před lety expandovala mimo jiné na trh do USA, kde dosahuje skvělých výsledků.

Rodina Rausnitz má české kořeny. Ve Spojených státech podniká již 50 let a postupně si získala silné postavení, kapi­tál i kontakty.

 

„My nejsme investor, který by firmám dával kapitál. My do firem v projektu MeoHub budeme investovat naši práci, náš čas a naše prostory.“

Gerald Rausnitz,

generální ředitel Meopta Group a tvůrce projektu MeoHub USA

 gerald_rausnitz.jpg

Více informací o projektu můžete získat na webu www.meohub.cz nebo kontaktujte projektovou manažerku MeoHub USA Jaroslavu Němcovou, e-mail: j.nemcova@meopta_com

 


Nahoru

Kalendář akcí

« 2020 »
« květen »
  Po Út St Čt So Ne
18         1 2 3
19 4 5 6 7 8 9 10
20 11 12 13 14 15 16 17
21 18 19 20 21 22 23 24
22 25 26 27 28 29 30 31

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.