Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


Komerční banka znovu spouští grantový program na podporu začínajících podnikatelů!

Komerční banka ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) spustila druhý ročník úspěšného grantového programu pro začínající podnikatele - Nastartujte se. Nejlepší podnikatelský plán, který vybere odborná porota, získá na rozjezd částku 300 000 Kč. Zapojit se může i široká veřejnost hlasováním pro nejlepší video. Autor videa s nejvíce hlasy od fanoušků získá pro své podnikání částku 50.000 Kč. 

Až do konce srpna mohou zájemci na stránkách www.nastartujtese.cz přihlašovat zajímavé podnikatelské plány a videa. 

AMSP_SCYB_KB_nastartujtese.png


„Letošní ročník programu Nastartujte se doprovází motto - „Máte hlavu v jiném stavu: Pomůžeme vašemu podnikání na svět.“, jehož smyslem je podpořit nové talentované podnikatele v jejich úsilí rozjet vlastní podnikání. Nastartujte se není jen o finanční podpoře, ale také o zviditelnění a o zajímavých informacích ze světa podnikání. V rámci podpory nabízíme všem začínajícím podnikatelům Profi účet zdarma - stačí jim k tomu provést měsíčně na účtu alespoň jednu aktivní transakci,“ uvedl Charles-Pierre Serain, výkonný ředitel pro Marketing, Komunikaci a Business Development.

                                                                                             

Karel Havlíček, předseda Asociace malých a středních podniků a živnostníků k tomu dodává: “Jedna z reálných hrozeb evropské ekonomiky je uplatnění absolventů. Čísla mladých lidí bez práce zřetelně rostou a není to již jen problém Řecka nebo Španělska, problémy začíná mít například Slovensko. Podpořit nadané jedince a nasměrovat je do vlastního byznysu by mělo být úkolem každé vyspělé společnosti, jinak v lepším případě odejdou do zahraničí, v horším zůstanou na podpoře. Motivovat mladé, ukazovat jim příklady nebo oponovat jejich podnikatelské záměry je hlavní náplní našeho projektu Young Business – Svou cestou. Máme radost, že po velkém úspěchu v minulém roce bude jeho hlavní vizitkou i letos grantový program Nastartujte se,“

 

V loňském roce vybírala odborná porota mezi 58 přihlášenými podnikatelskými plány. Jako nejlepší byl vyhodnocen projekt designových lahví ZAZA BOTTLES Zuzany Cabejškové.

 

„Během studování magistra jsem vyjela do Holandska, které "entrepreneurship" náladou přímo sálá, a já se nadchla do myšlenky, že sama udělám něco dobrého pro svět. Po dílčím úspěchu v tamním inkubátoru jsem se vrátila do ČR a objevila program Nastartujte se. Jeho název přesně rezonoval s mým naladěním. Zmobilizovala jsem kamarády k natočení videa, po nocích sepsala přihlášku a po napjatém čekání jsem obdržela radostnou zprávu o vítězství. Nebojte se do toho také praštit,“ popsala úspěch v programu Zuzana Cabejšková.


Tisková zpráva ke stažení:

 20140514_TZ_Nastartujtese_cz.docx 20140514_TZ_Nastartujtese_cz.docx (41,15 KB)

nastartujtese2_big_advert.png


Nahoru

Kalendář akcí

« 2020 »
« únor »
  Po Út St Čt So Ne
5           1 2
6 3 4 5 6 7 8 9
7 10 11 12 13 14 15 16
8 17 18 19 20 21 22 23
9 24 25 26 27 28 29  

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.