Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


“Exportéři, zaměstnejte internet!” - registrace do týdenního online kurzu pro exportéry startuje

Všichni exportéři (zejména B2C), kteří mají zájem “zaměstnat internet”, teď mají možnost se registrovat do týdenního online kurzu. Ten pořádá Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP) ve spolupráci s českým Googlem, agenturou Czech Trade a Českou exportní bankou. Týdenní seriál nabídne exportérům základní přehled praktických online služeb, nástrojů a zdrojů informací, které mají zdarma k dispozici a které jim mohou ušetřit hodně času, energie i finančních prostředků.

Projekt proběhne od pondělí 26. března na oficiálním portálu pro podnikání a export pod názvem BusinessInfo.cz, který patří pod CzechTrade. Registrace na stránkách AMSP startuje 19. března a potrvá do 25. března.

Týdenní seriál nabídne exportérům základní přehled praktických online služeb, nástrojů a zdrojů informací, které mají zdarma k dispozici a které jim mohou ušetřit hodně času, energie i finančních prostředků. Průzkum trhu, statistiky a informace o teritoriích, konkrétní příležitosti na zahraničních trzích, tipy, jak být dohledatelný a řadu chytrých pomocníků například pro překlad nebo zorientováním se v cizí zemi.. to všechno na vás krok za krokem od pondělí do pátku čeká.

Export je pro menší země, jakou je i Česká republika, klíčovým pilířem ekonomického růstu. Za zlomový považujeme výsledek našeho posledního exportního průzkumu, který potvrdil, že třetina malých a středních exportérů již úspěšně míří na trhy mimo EU,“ říká Eva Svobodová, ředitelka Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a dál objasňuje: „ Proto chceme exportérům pomoci a podpořit je vzdělávacími aktivitami o dostupných zdrojích informací, nástrojích a službách na internetu, které zatím neznají, ale jejich podnikání mohou usnadnit nebo urychlit jeho růst.“

Seriál bude přístupný široké veřejnosti na stránkách BusinessInfo.cz, registrovaní podnikatelé a firmy však budou mít několik výhod.  Jednotlivé lekce budou dostávat přímo do emailové schránky a zároveň dostanou kupon na online reklamu, který mohou využít pro založení nového účtu v programu AdWords.  Po skončení seriálu se také budou moci vyjádřit v hodnotícím dotazníku.

Startujeme 26. března a  těšíme se na všechny exportéry, kteří chtějí zaměstnat internet!

Tým AMSP ČR, Google, CzechTrade a ČEB

 

 


Nahoru

Kalendář akcí

« 2020 »
« červen »
  Po Út St Čt So Ne
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.