Banner_540x60_AMSP.jpg

GASTRO_540x60_sleva__002_.jpg

EU_540x60_2.jpg


Burza filantropie poprvé i ve Středočeském kraji!

Podnikatelé a živnostníci často hledají způsob, jak se zapojit do projektů, které zlepšují jejich nejbližší okolí a zároveň chtějí mít možnost výběru a kontroly. Právě Burza filantropie je příležitostí pro setkávání těch, kterým není jejich okolí lhostejné a kteří pro něj chtějí něco udělat, a proto se AMSP ČR stala partnerem tohoto projektu.  

Burza_filan..png

I vy si nyní můžete vybrat aktivitu, kterou chcete pomoci realizovat. Odměnou vám bude publicita, nová partnerství a v neposlední řadě dobrý pocit z dobré věci. Nyní mají i živnostníci a podnikatelé ve Středních Čechách šanci zapojit se do tohoto jedinečného projektu!

 

Burza filantropie je místem, kde se zkušenosti, peníze, produkty a služby mění za dobrý pocit, nová partnerství a publicitu. Burza garantuje kvalitu předkládaných projektů a naprostou otevřenost, donátor proto přesně ví, na jakou aktivitu neziskovým organizacím přispívá. „V případě Burzy filantropie prezentují svůj projekt neziskové organizace a ucházejí se s ním o finanční, materiální či jinou podporu od firem a veřejné správy. Neziskové organizace se na druhou stranu snaží odměnit svým donátorům a starají se o jejich propagaci nebo poskytnou své služby ve prospěch zaměstnanců firmy,“ vysvětluje principy burzy Jana Machová, ředitelka Koalice nevládek Pardubicka.

 

Mottem Burzy filantropie je spojování cest neziskovek a firem, za podnikatelský sektor je proto jejím partnerem Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, která bude nápomocna s její realizací. „Burza filantropie je velmi zajímavý dobročinný projekt, vnímám jej především jako začátek nových partnerství neziskových organizací s firmami a živnostníky, což je přesně typ aktivity, který také podporujeme," oceňuje přínos Burzy filantropie Eva Svobodová, generální ředitelka Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.

 

Příznivci filantropie a společensky odpovědného podnikání se proto mohou nyní stát donátory Burzy filantropie ve Středočeském kraji, podpořit jejím prostřednictvím veřejně prospěšné projekty a zároveň poznat lépe svět neziskovek. V případě zájmu o zapojení do této aktivity je možné kontaktovat koordinátorku Burzy filantropie Ludmilu Růžičkovou na e-mailu ludmila.ruzickova@gle_cz nebo telefonicky na čísle 773 697 874. Veškeré informace o Burze filantropie jsou uvedeny na webu www.burzafilantropie.cz.

 

První Burza filantropie se bude konat v březnu 2016 v rámci projektu „Burza filantropie – cesta k propojení veřejného, soukromého a neziskového sektoru“, který realizuje nestátní nezisková organizace Koalice nevládek Pardubicka ve spolupráci s partnerskou organizací GLE, o.p.s. a byl podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů.

   

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů. www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz     

 


Nahoru

Kalendář akcí

« 2020 »
« červen »
  Po Út St Čt So Ne
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          

02_EET.png

01_MIST__I___EMESEL.png

03_ANAL__ZA.png

04_MEOHUB.png
04_FB_podnikova_zena.png

04_FB_SC_YB.png

05_FB_R___2016.png

06_YT_R___2016.png


AMSP obrázek 1 AMSP obrázek 2 AMSP obrázek 3 AMSP obrázek 4 AMSP obrázek 5

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Od roku 2001 sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, ženy v podnikání a podnikatele na venkově.